ירוק נקי טבעי זה מה שאנחנו עושים

עומר -גינון ופיתוח נוף, חברת בוטיק לאדריכלות נוף הולכים אתכם יד ביד-משלב התכנון הראשוני ועד לאחזקה שוטפת. נשמח להגיע אליכם לבית, לגינה, למרפסת, לגינת הגג ולייעץ לכם באופיין מקצועי במגוון תחומים: באילו צמחים להשתמש, מהי האדמה אשר תניב את הפרי העסיסי ביותר, באילו מכלים מומלץ לשתול ובאיזו עונה. היכן למקם את מחשב ההשקיה ואת מערכת הדישון. היכן הכי נוח למקם את ערוגת התבלין ואיזה עץ ישאיר את חותמו לדורות הבאים.

עומר פדידה

31, נשוי+1 מתגורר במודיעין

מתמחה בתכנון ועיצוב גינות וגנים ציבוריים. ניסיון ענף בהקמת גינות רבות בארץ, ומאחורי פרויקטים מוצלחים ולקוחות מרוצים. אין גן שדומה למשנהו, כל חלל הוא עולם ומלואו ואני פה כדי לעזור לכם להפיק את המיטב והמירב בתהליך התכנון והעיצוב . כאדריכל נוף, אתכנן תוכנית מותאמת אישית ואלווה אתכם ביישומה, תוך חיסכון של זמן, אנרגיה וכסף.

בין לקוחותינו

בין לקוחותינו חברות ממגזרים רבים, ביניהם המגזר הביטחוני, הממשלתי, חברות מתחומי הנדלן מלונות, מתחמים ועוד…

שאלות ותשובות

מהו אדריכל נוף ומה תפקידו?
אדריכלי נוף אחראים על יצירת סביבה טבעית ובנויה מבחינה אסתטית ומעשית גם באזורים עירוניים וגם באזורים כפריים. אדריכל נוף , מתכנן, מעצב ומפקח על היצירה, ההתחדשות ופיתוח של שטחי קרקע חיצוניים כגון גנים, אזורי בילוי, אתרי מגורים וכן אזורי תעשייה ומסחר. ביסודו של דבר, אדריכל נוף משלב מיומנויות אמנותיות עם הידע של הפעילות האנושית והסביבה הטבעית ויכול לסייע בהגנה על הסביבה ושמירה
האם עבודה עם אדריכל נוף יכולה להעלות את ערך הנכס ?
שכירת אדריכל נוף היא אחת ההשקעות הטובות ביותר עבור הבית שלך, מהלך שיכול להוסיף עד 15 אחוזים לערכו לעומת בתים דומים. אדריכל נוף מצויד בכל הכלים כדי לתכנן שטח מחיה בחוץ תוך מתן אפשרות ליהנות מכל מה שיש לטבע להציע. תאורת גן, מתקני ישיבה, מזרקות, פטריות חימום, פרגולות, ואפילו מטבחים. עומר גינון מתמחים במתן כל השירותים כולל הדמיות 3D אשר מסייעות בהדמיית הפרויקט לפני הוצאתו אל הפועל ומאפשרות דיוק מקסימלי בשטח. אדריכל נוף , מתכנן, מעצב ומפקח על היצירה, ההתחדשות ופיתוח של שטחי קרקע חיצוניים כגון גנים, אזורי בילוי, אתרי מגורים וכן אזורי תעשייה ומסחר. ביסודו של דבר, אדריכל נוף משלב מיומנויות אמנותיות עם הידע של הפעילות האנושית והסביבה הטבעית ויכול לסייע בהגנה על הסביבה ושמירה עליה.
 
למה לבחור באדריכל נוף ?
אחד היתרונות הגדולים בעבודה עם אדריכל נוף הוא שהאדריכל בשונה מבעלי מקצוע אחרים בענף מאומן לחשוב על נופים כמו על מערכות. הוא יעריך את הבעיות והאפשרויות של הנכס שלך, ויצור תוכנית מוצקה המטפלת בתמונה הגדולה ומכסה את הפרטים המדויקים של איך הנוף שלך ייראה. הוא גם יעזור לכם לבחור את החומרים המושלמים, סגנונות, מרקמים וצבעים לפרויקט הנוף שלכם. אדריכל נוף יטפל בכל הפרטים ויחסוך לך זמן ועצבים. כאשר מדובר בבתים פרטיים, עיצוב גינות על ידי אדריכל נוף ייתן מענה, יחסוך בעיות ועלויות.